• -10%

Kask POC Receptor+ L

POC
399,00 zł
359,10 zł
Brutto
Zniżka 10% Wysyłka w ciągu 24h

Kaski POC noszone są przez czołówkę Alpejskiego Pucharu Świata już od kilku sezonów; teraz czas, by o szwedzkiej jakości dowiedzieli się również "Kowalscy". POC to firma z misją do spełnienia. Zgodnie z filozofią założycieli, wypuszczane spod ich igły produktu mają chronić życie i zdrowie osób, które sport uprawiają z pasją i pełnym zaangażowaniem. Pod wieloma względami ustanowił nowe standardy w produkcji sprzętu - rozwiązania techniczne, konstrukcja, dobór i połączenie odpowiednich materiałów, specyficzna inżynieria i opatentowane rozwiązania, mają jeszcze skuteczniej zapobiegać skutkom niefortunnych upadków.

Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł

Opis

- uniwersalny kask POC
- idealny wybór dla osób, które poszukują kasku do wielu zadań, bez względu na porę roku
- Receptor + może być używany w sportach zimowych, wszelkich letnich oraz wodnych ponieważ posiada wszelkie odpowiednie certyfikaty
- jeśli chodzi o bezpieczeństwo i wszechstronność Receptor+ jest wyjątkowy, dzięki opatentowanemu systemowi VDSAP
- kask zaprojektowano tak, aby był maksymalnie bezpieczny i idealnie przylegał do głowy podczas wykonywania różnych ewolucji o każdej porze roku i dnia
- Multi-Impact Sepp
- komfortowy system wentylacji z kanałami przepływu powietrza  między dwoma skorupami
- uniwersalna wewnętrzna wyściółka kasku
- dołączona zimowa wyściółka, mocowanie na słuchawki
- wzmocniona powłoka zewnętrzna aramidowa
- dodatkowe osłony uszu do sportów wodnych

Kask Narciarski POC – Rozwiązania Technologiczne

Nie uznajemy kompromisów przy wyborze materiałów do naszych produktów, zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczeństwo, jakość, czy też wydajność.

VDSAP (WENTYLOWANA PODWÓJNA POWŁOKA ANTY-URAZOWA)
Opatentowany przez POC system VDSAP (Wentylowana Podwójna Powłoka Anty-Urazowa) składa się z dwóch wentylowanych powłok, ułożonych równolegle dla maksymalnej ochrony przed przebiciem, oraz zapewnia dobry przepływ powietrza i wentylację. Poziom bezpieczeństwa tej konstrukcji zdumiewa i jest przykładem unikalnego rozwiązania w projektowaniu kasków.

Szczegóły produktu

K-05
Kolor
Jasno Niebieski
Rozmiar
L 57/58
chat Komentarze (0)