• -700,00 zł

Rossignol Hero Master 175cm +SPX14 2020r

Rossignol
3 499,00 zł
2 799,00 zł
Brutto
Zniżka 700,00 zł Wysyłka w ciągu 24h

Nowe Hero Master została stworzona dla zaawansowanych narciarzy podzielających pasję do wyścigów.
Narty wyposażone zostały w we wszystkie technologiczne elementy, występujące w nartach używanych w Pucharze Świata.

Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł

Opis

W opracowanym z myślą o pasjonatach jazdy wyczynowej i zaciętej sportowej rywalizacji nowym modelu HERO MASTER Race wykorzystano innowacyjną technologię przetestowaną przez zawodników Pucharu Świata. Profesjonalna, wyczynowa konstrukcja w połączeniu z technologią Prop Tech zapewnia optymalny poziom precyzji, wyważenia i przenoszenia mocy. Dzięki odpowiedniemu dostosowaniu sztywności poprzecznej technologia Prop Tech gwarantuje lepszy kontakt krawędzi z podłożem, bardziej precyzyjną kontrolę i możliwość szybszej, bardziej agresywnej jazdy.  

SPX 14 ROCKERACE BLACK/ICON

MULTI DIRECTIONNAL RELEASE

LOOK jest jedynym producentem wiązań z systemem mechanicznego wypinania działającym niezależnie od pięty. W momencie upadku rozwiązanie to gwarantuje lepszą ochronę przed urazami (wielokierunkowe wypięcie).

LONG ELASTICITY

System elastycznego przemieszczania się zapewnia lepsze trzymanie. Wiązania LOOK gwarantują największy zakres zmiany pozycji przedniej i tylnej części (zarówno w osi poziomej jak i pionowej) oraz, w momencie wypięcia, błyskawiczny powrót do pierwotnej pozycji. System zapewnia bardzo dobrą absorbcję siły uderzenia i zapobiega przedwczesnemu wypinaniu.

Szczegóły produktu

Płeć
Unisex
Rdzeń
Drewniany
Taliowanie
116/70/98
Długość / Promień
175cm / 18m
Typ
Race
Typ trasy
przygotowane
chat Komentarze (0)