• -200,00 zł

Buty Skitour Fischer Travers TS

Fischer
1 800,00 zł
1 600,00 zł
Brutto
Zniżka 200,00 zł Wysyłka w ciągu 24h

Bardzo precyzyjne dopasowanie do stopy Buty z serii Travers; oferują maksymalny zakres pracy cholewki i wysoki poziom dopasowania.

ROZMIAR BUTÓW
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł

Opis

Dostosowywana podszewka jest pierwszym krokiem do udanej trasy. Zwiększona stabilność przy zjazdach to kolejna zaleta spersonalizowanego dopasowania. Przytulny, bezpieczny system zamykania Boa® i obrót mankietu o ponad 80 ° umożliwiają skuteczne wspinanie.

Technologie:

Aktywny mankiet:
Umożliwia nieosiągalny wcześniej kąt obrotu wynoszący ponad 80 °, co zapewnia optymalną swobodę ruchów i nieograniczony komfort podczas wspinaczki.

Suwak Klamra:
Wystarczy jeden ruch, aby otworzyć lub zamknąć klamrę, co zapewnia szybką zmianę z trybu pod górę na zjazd. Dodatkowo klamrę można zablokować w pozycji otwartej.

Baza bez skrętów:
Zastosowana w sekcji podeszwy płyta karbonowo-aramidowa zapewnia maksymalną sztywność skrętną i bezpośrednie przeniesienie siły na narty.

Koronkowa podszewka:
Koronkowe wkładki zapewniają lepsze i bardziej kompaktowe wsparcie w skorupie i stopie, szczególnie na podbiciu i dopasowaniu pięty.

System ramek koronkowych:
Specjalna konstrukcja skorupy w połączeniu z systemem zapięcia Boa® umożliwia idealną interakcję między butem a stopą, zapewniając idealne dopasowanie i maksymalny komfort.

Spoiler na rzep:
Spoiler mocowany jest do podszewki bagażnika za pomocą paska na rzep i można go indywidualnie regulować. Wyższy spoiler dla większego wsparcia, dolny spoiler dla niższej pozycji łydki, spoiler usunięty dla mniejszego pochylenia do przodu.

Oryginalne wkładki Dynafit:
Gwarantowana kompatybilność ze wszystkimi wiązaniami Tech i wysoka odporność na zużycie. Zweryfikowane na podstawie doświadczenia w czasie pracy i użycia tych wkładek.

SOMATEC:
Naturalna pozycja V pozwala narciarzom kontrolować narty z absolutną precyzją.

Szczegóły produktu

Płeć
Unisex
Rozmiar
25,5cm
26,5cm
27,5cm
28,5cm
29,5cm
Typ
Tour

Podobne produkty

Komentarze (0)