Zestaw Skitourowy narty 163cm + buty 26cm kij foki

Fischer
3 500,00 zł
Brutto
Wysyłka w ciągu 24h

Zestaw używany przez jeden sezon, narty po 2 serwisowaniach.

Zestaw skiturowy narty Fischer X-Treme 88 + wiązania + foki + kije doskonale sprawdzi się pod stopami początkujących i średniozaawansowanych skiturowców, którzy cenią sobie techniczne wsparcie. Ten zestaw skiturowy zapewnia je w najwyższym stopniu, sprawiając, że kolejne kilometry pokonasz w o wiele łatwiejszy sposób.

DŁUGOŚĆ
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł

Opis

  • Zestaw skiturowy narty Fischer X-Treme 88 + wiązania + foki to synonim skiturowej funkcjonalności, której opisywanie warto zacząć od nart. Zastosowano w nich rdzeń z drewna topoli opracowany w technologii Air Tec Ti. Wspiera ona rdzeń za pomocą titanalu, więc całość jest odpowiednio wytrzymała, by wybaczać jazdę początkujących użytkowników. Jednocześnie całość zniesie trudy szybkich zjazdów, gdy teren, w którym się poruszasz, często jest wyboisty. Dodatkowo rdzeń jest odpowiednio giętki, co sprawia, że ten model skutecznie tłumi wstrząsy wywołane skiturową aktywnością.

    Zestaw narty Fischer X-Treme 88 + wiązania + foki to także technologia Sandwich Sidewall Construction w nartach, która opiera się na bocznych ściankach z tworzywa ABS. Polepszają one ochronę przed przeciążeniami, odpowiednio usztywniając całą konstrukcję. Ten model korzystają z profilu Aeroshape, który pozwala osiągnąć większe prędkości podczas zjazdu. Pozytywnie wpływa to na płynność jazdy, a jednocześnie pozwala zachować niezbędną kontrolę i precyzyjne.

    Zestaw skiturowy narty Fischer X-Treme 88 + wiązania + foki oprócz nart, to także bardzo lekkie wiązania Dynafit TLT Speed Turn 2.0. Są one skierowane do osób szybko zdobywających szczyt. W nowej wersji zastosowano zmieniony rozstaw śrub, przez co idealnie pasują do szerszych nart. Sprawdzona, wciąż udoskonalana konstrukcja gwarantuje połączenie niesłychanie niskiej wagi oraz pewnego trzymania buta na zjeździe. Optymalny stosunek wagi do wytrzymałości powoduje, że najlepiej spiszą się wszędzie tam, gdzie najważniejsze jest szybkie podejście oraz niezawodność. Tył wiązań Dynafit TLT Speed Turn 2.0 można obracać, zapewniając sobie podparcie dla pięty na bardziej stromych podejściach. Dodatkowo cały element ma możliwość niewielkiej regulacji położenia w przód i w tył, dzięki czemu możliwe jest precyzyjne dopasowanie rozstawu do użytkowanych butów narciarskich. W przypadku ciężkich warunków, na zmrożonym śniegu i lodzie, wiązania skiturowe Dynafit TLT Speed Turn 2.0 można również wyposażyć w harszle (dostępne osobno). Specjalny panel pozwoli na ich łatwą instalację.

    Foki Fischer Climbing Skin Transalp 88 wykonane zostały z połączenia naturalnego i syntetycznego materiału, co sprawdzi się w szerszym spektrum zastosowań. Moher tu zastosowany pozyskany został z wełny i poddany specjalnej obróbce. Dzięki temu zyskasz świetne właściwości ślizgu, co jest niezbędne do efektywnego podchodzenia na nartach. Jednocześnie istotną cechą moheru jest hamowanie narty i ochrona przed jej ucieczką, gdy stawiasz kolejne kroku. Foki skiturowe Fischer to również bardzo niskie wchłanianie wody, czyli wilgoci pochodzącej ze śniegu. Sprawia to, że moher długo zachowa swoje właściwości, więc śnieg nie będzie przyklejał się trwale do nart. Foki skiturowe Fischer Climbing Skin Transalp 88 w swoim składzie materiałowym mają także nylon. Jego zadaniem jest zwiększenie wytrzymałości ślizgu, tak by znosił on trudy wymagających skiturowych podejść.

Szczegóły produktu

ZS-03
Długość
163cm
Taliowanie
120/88/108
Typ
Tour
chat Komentarze (0)