Stockli Laser SL 170cm 2019

Stöckli
2 100,00 zł
Brutto
Wysyłka w ciągu 24h

Serwis o wartości 120zl GRATIS!

Zestaw z wiązaniami Salomon Titanium SP12 (12 DIN)

Narty używane w bardzo dobrym stanie, noszą normalne ślady użytkowania. Sprzęt sprawdzony przed wystawieniem pod kątem technicznym. Oferowane przez nas narty są serwisowane na profesjonalnej maszynie Wintersteiger z zachowaniem parametrów zalecanych przez producenta, gwarantuje to najlepsze właściwości jezdne.

DŁUGOŚĆ
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł

Opis

Dynamiczne i perfekcyjne. Uosobienie szybkości i perfekcyjnego trzymania na krawędzi w jednym. Precyzyjne sterowanie ze sprawdzoną w Pucharze Świata technologią Vario Racing Technology i znakomite krawędziowanie nawet na najstromszych stokach dzięki Full Edge Contact Technology. Wszystko to sprawia, że są to fantastyczne narty slalomowe.

Gen wyścigowy, który Stöckli opracował podczas Mistrzostw Świata FIS, jest widoczny na całej naszej linii wyścigowej. Innowacje techniczne i precyzja wykonania wpływają bezpośrednio na każdą z naszych nart. Rezultatem jest niezwykle wszechstronna wydajność w najróżniejszych warunkach narciarskich, a także gwarantowana maksymalna przyjemność z jazdy na nartach.

Szczegóły produktu

S-53
Długość
170cm
Płeć
Męskie
Unisex
Rdzeń
Drewniany
Promień skrętu
14.5m
Taliowanie
120-66-97
Typ
SL
Typ trasy
przygotowane
chat Komentarze (0)