Fischer Cruzar X 9.0 2020

Fischer
659,00 zł
Brutto
Wysyłka w ciągu 24h

But imponujący sportowym charakterem i komfortem. Zaprojektowany, by łatwo się go wkładało i wygodnie nosiło. Częściowo termoformowalny. Nieznacznie wymuszający pochyloną sylwetkę ułatwia codzienną jazdę.

ROZMIAR
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł

Opis

Buty narciarskie Fischer Cruzar X9 Yellow na sezon 2019/20 to buty, które z pewnością nie zawiodą amatorów białego szaleństwa, którzy na pierwszym miejscu stawiają komfort. W tych butach wykonywanie skrętów będzie przychodzić z wielką łatwością. Genialne dla osób preferujących sprzęt z grupy allround. Buty wyposażone w legendarny już system Soma Tec - stopy ułożone zgodnie z naturalną postawą w kształcie litery "V". Wkładka termiczna zapewnia doskonałą izolację termiczną oraz idealnie dopasowuje się do kształtu stopy oraz łydki. Aluminiowe klamry z makro i mikro regulacją w połączeniu z wkładką termiczną spowodują, że dopasowanie buta do praktycznie każdej stopy staje się formalnością.

Flex 90 zapewni idealne proporcje między dobrym trzymaniem stopy, a jednoczesnym komfortem jaki jest potrzebny aby na stoku spędzać długie godziny.

Szczegóły produktu

Płeć
Unisex
Rozmiar
27,5cm
28,5cm
29,5cm
Typ
allround
Twardość / Flex
90
chat Komentarze (0)