Fischer My Cruzar X 8.0 2020

Fischer
659,00 zł
Brutto
Wysyłka w ciągu 24h

Model ten charakteryzuje się wysokim podbiciem, dużą ilością miejsca na palce oraz dobrej jakości izolacją termiczną, by zapewnić ciepło
w każdych warunkach pogodowych. But wewnętrzny został zaprojektowany z uwzględnieniem kobiecej anatomii, by zapewnić jak najlepsze dopasowanie.
Nowoczesny, stylowy wygląd butów My Cruzar sprawdzi się na każdym stoku.

ROZMIAR BUTÓW
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł

Opis

Poznajcie bestseller w sprzedaży damskich butów narciarskich - Fischer My Cruzar X8 2020. Lekkie, wygodne i niezwykle ciepłe - oto jak dobry but potrafi sprostać oczekiwaniom pań. Idealny but dla początkujących i średnio zaawansowanych narciarek. Ciepłe wykończenie wykonane ze sztucznego futerka, ułatwiające zakładanie i zdejmowanie butów oraz zapewnia doskonałą izolację termiczną. Wkładka zaprojektowana z uwzględnieniem kobiecej anatomii stopy i łydki zapewnia bardzo dobre dopasowanie. Buty wyposażone w legendarny już system Soma Tec - stopy ułożone zgodnie z naturalną postawą w kształcie litery "V". Wkładka termiczna zapewnia doskonałą izolację termiczną oraz idealnie dopasowuje się do kształtu stopy oraz łydki. Eleganckie aluminiowe klamry z makro i mikro regulacją w połączeniu z wkładką termiczną spowodują, że dopasowanie buta do praktycznie każdej stopy staje się formalnością.

Flex 80 zapewni komfort jaki jest potrzebny aby na stoku spędzać długie godziny.

Szczegóły produktu

Płeć
Damskie
Rozmiar
23,5cm
24,5cm
Typ
allround
Twardość / Flex
80
chat Komentarze (0)