Nordica ProMachine 130 GW 2021

Nordica
1 499,00 zł
Brutto
Wysyłka w ciągu 24h

Wysokiej klasy obuwie narciarskie z najnowszej oferty na sezon 2020/21 marki Nordica. Model Promachnie 130 przeznaczony jest dla miłośników dokładnego dopasowania, cechuje się konstrukcją zapewniającą dokładne dopasowanie do stopy użytkownika. Skorupa o szerokości 98 mm to precyzja i pewność sterowania. But wewnętrzny wykonany jest z materiałów utrzymujących ciepło i nie pogarszających precyzji. Model z grupy high performance, przeznaczony do all mountain, wyposażony w cztery klamry i jeden szeroki rzep.

W zestawie piętki z GRIPWALKIEM

ROZMIAR BUTÓW
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł

Opis

GRIP WALK

GRIP WALK to system zapewniający przyczepność na śniegu, lodzie i w każdych warunkach jakie można napotkać w starciu z górską przyrodą, również kompatybilny z GripWalk + ISO 9523. Podeszwy NORDICA inspirowane są oponami zimowymi MICHELIN LATTUDE X-ICE. W rezultacie otrzymujemy stabilność i wparcie boczne, trzymanie i przyczepność na lodowym podłożu, trwałość i odporność na zużycie.

MICHELIN GRIP WALK SOLES

Technologia, dzięki której buty narciarskie mają modny, designerski charakter. Nie mniej jednak przede wszystkim zapewnia im skuteczniejszą przyczepność do sprzętu narciarskiego. Poza tym wpływa ona korzystanie na lepszą przyczepność oraz trakcję w czasie jazdy. Warto również brać pod uwagę, że dzięki tej technologii buty dają większą wygodę oraz komfort, co tyczy się nie tylko jazdy na nartach, ale również i chodzenia w samych butach. Gwarantuje ona również niezbędny zestaw norm alpejskich ISO 5355.

Szczegóły produktu

Płeć
Unisex
Kolor
czarny
Twardość / Flex
130
Szerokość / Last
98mm
Komentarze (0)