Fischer X-Treme 88 + wiązania + foki 2019/2020

Fischer
3 799,00 zł
Brutto
Wysyłka w ciągu 24h

Zestaw skiturowy narty Fischer X-Treme 88 + wiązania + foki doskonale sprawdzi się pod stopami początkujących i średniozaawansowanych skiturowców, którzy cenią sobie techniczne wsparcie. Ten zestaw skiturowy zapewnia je w najwyższym stopniu, sprawiając, że kolejne kilometry pokonasz w o wiele łatwiejszy sposób.

Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł

Opis

Zestaw skiturowy narty Fischer X-Treme 88 + wiązania + foki to synonim skiturowej funkcjonalności, której opisywanie warto zacząć od nart. Zastosowano w nich rdzeń z drewna topoli opracowany w technologii Air Tec Ti. Wspiera ona rdzeń za pomocą titanalu, więc całość jest odpowiednio wytrzymała, by wybaczać jazdę początkujących użytkowników. Jednocześnie całość zniesie trudy szybkich zjazdów, gdy teren, w którym się poruszasz, często jest wyboisty. Dodatkowo rdzeń jest odpowiednio giętki, co sprawia, że ten model skutecznie tłumi wstrząsy wywołane skiturową aktywnością.

Zestaw narty Fischer X-Treme 88 + wiązania + foki to także technologia Sandwich Sidewall Construction w nartach, która opiera się na bocznych ściankach z tworzywa ABS. Polepszają one ochronę przed przeciążeniami, odpowiednio usztywniając całą konstrukcję. Ten model korzystają z profilu Aeroshape, który pozwala osiągnąć większe prędkości podczas zjazdu. Pozytywnie wpływa to na płynność jazdy, a jednocześnie pozwala zachować niezbędną kontrolę i precyzyjne.

Zestaw skiturowy narty Fischer X-Treme 88 + wiązania + foki oprócz nart, to także bardzo lekkie wiązania Dynafit TLT Speed Turn 2.0. Są one skierowane do osób szybko zdobywających szczyt. W nowej wersji zastosowano zmieniony rozstaw śrub, przez co idealnie pasują do szerszych nart. Sprawdzona, wciąż udoskonalana konstrukcja gwarantuje połączenie niesłychanie niskiej wagi oraz pewnego trzymania buta na zjeździe. Optymalny stosunek wagi do wytrzymałości powoduje, że najlepiej spiszą się wszędzie tam, gdzie najważniejsze jest szybkie podejście oraz niezawodność. Tył wiązań Dynafit TLT Speed Turn 2.0 można obracać, zapewniając sobie podparcie dla pięty na bardziej stromych podejściach. Dodatkowo cały element ma możliwość niewielkiej regulacji położenia w przód i w tył, dzięki czemu możliwe jest precyzyjne dopasowanie rozstawu do użytkowanych butów narciarskich. W przypadku ciężkich warunków, na zmrożonym śniegu i lodzie, wiązania skiturowe Dynafit TLT Speed Turn 2.0 można również wyposażyć w harszle (dostępne osobno). Specjalny panel pozwoli na ich łatwą instalację.

Foki Fischer Climbing Skin Transalp 88 wykonane zostały z połączenia naturalnego i syntetycznego materiału, co sprawdzi się w szerszym spektrum zastosowań. Moher tu zastosowany pozyskany został z wełny i poddany specjalnej obróbce. Dzięki temu zyskasz świetne właściwości ślizgu, co jest niezbędne do efektywnego podchodzenia na nartach. Jednocześnie istotną cechą moheru jest hamowanie narty i ochrona przed jej ucieczką, gdy stawiasz kolejne kroku. Foki skiturowe Fischer to również bardzo niskie wchłanianie wody, czyli wilgoci pochodzącej ze śniegu. Sprawia to, że moher długo zachowa swoje właściwości, więc śnieg nie będzie przyklejał się trwale do nart. Foki skiturowe Fischer Climbing Skin Transalp 88 w swoim składzie materiałowym mają także nylon. Jego zadaniem jest zwiększenie wytrzymałości ślizgu, tak by znosił on trudy wymagających skiturowych podejść.

Zestaw Fischer X-Treme 88 + wiązania + foki – najważniejsze cechy:

  • -Rdzeń z drewna topoli opracowany w technologii Air Tec Ti o wysokiej wytrzymałości i giętkości;
  • -Technologia Sandwich Sidewall Construction to boczne ścianki z tworzywa ABS;
  • -Konstrukcja Sandwich Sidewall Construction łączy w sobie odpowiednią sztywność i sprężystość;
  • -Profil nart Aeroshape sprzyja osiąganiu dużych prędkości z zachowaniem bezpiecznej stabilności;
  • -Tytanowe wzmocnienia miejsca do montowania wiązań;
  • -Profil narty Tip Rocker
  • Wyjątkowo niska waga wiązań pozwala łatwiej pokonywać podejścia;
  • -Najwyższej jakości materiały;
  • -Obrotowa tylna część wiązania;
  • -Możliwość regulacji długość wiązania w zakresie ok. 12,5 mm;
  • -DIN 4-10;
  • -Śruby Torx;

Użyte materiały: kute aluminium, stal CRMO, wytrzymałe tworzywo sztuczne, stal nierdzewna; 

Waga jednego wiązania: ok. 350 g ;

Foki Fischer Climbing Skin My Transalp 88 – najważniejsze cechy:

   • -Po odpowiednim przycięciu będą pasowały do innych modeli narty;
   • -Wykonane z połączenia moheru i nylonu;
   • -Moher zapewnia doskonałe właściwości ślizgu;
   • -Nylon zastosowany został jako wzmocnienie, zwiększające wytrzymałość fok;
   • -Ten model charakteryzuje się niskim wchłanianiem wilgoci;
   • -Uniwersalny system mocowania;
   • -Brak szkodliwych rozpuszczalników;
   • -Łatwe w mocowaniu;

Użyte materiały: 65% moher, 35% nylon;
Foki w rozmiarach: 156, 163, 170, 177 cm;

UWAGA: AUKCJA DOTYCZY WSZYSTKICH WYMIENIONYCH PONIŻEJ DŁUGOŚCI

PROSIMY O PODANIE DŁUGOŚCI NARTY W WIADOMOŚCI DLA SPRZEDAJĄCEGO 

Szczegóły produktu

Taliowanie
120/88/108
Długość / Promień
156/17.5
163/18
170/18.5
177/19
Typ
Tour
chat Komentarze (0)