Aktualności

Wypożyczalnia nart Wisła

Jeżeli sezon zimowego urlopu kojarzy ci się z jazdą na nartach, prawdopodobnie jesteś już zaopatrzony w odpowiedni sprzęt do uprawiania sportów zimowych. Co jeśli przy kompletowaniu sprzętu na stok okaże się, że pomyłkowo nie zabrałeś gogli lub spodni, czy kurtki? Takie sytuacje się zdarzają, ale istnieje pewien sposób, który może prędko załatwić palący problem. Z pomocą przychodzą miejscowe wypożyczalnie nart w Wiśle. Jeśli ty lub ktoś z twoich bliskich będzie potrzebował zaopatrzenia w postaci odpowiedniego elementu zimowego ekwipunku, wystarczy udać się do wypożyczalni nart.

today

Narty skiturowe – zimą na wycieczkę

Narty skiturowe to swoiste „modele wielofunkcyjne” możliwe do wykorzystywania zimą w ramach tak różnych aktywności, jak chodzenie, zjazdy czy narciarstwo alpinistyczne. Z racji swojej wszechstronności ich cechą szczególną jest wytrzymałość – muszą być bowiem zdolne do radzenia sobie w zmiennych warunkach oraz z różnymi umiejętnościami użytkowników.

today

Narciarstwo alpejskie - niesamowita przygoda

Zima pod znakiem jazdy na nartach to atrakcyjna forma spędzenia części ferii zimowych. W naszym kraju narciarstwo stało się jedną z najpopularniejszych opcji na organizację aktywnego wypoczynku, który wiąże się ze sportami zimowymi. Jedną z odmian narciarstwa jest także narciarstwo alpejskie, które podobnie jak te klasyczne, polega na zjeździe w dół po ośnieżonym stoku lub trasie zjazdowej. Występuje na zimowych igrzyskach olimpijskich, a także dzieli się na kilka innych form.

today

Aktywnie zimą - biegi narciarskie

W okresie zimowym bardzo ważne jest to, aby zadbać o swoją sprawność fizyczną. Gdy dni stają się krótsze, a nocny mrok potrafi otulać nas ciemnem ledwie po kilku godzinach świecenia światła dziennego, bardzo łatwo stracić zapał do podejmowania wszelkich aktywności. Najważniejsze bowiem jest to, aby także w zimę pozostać aktywnym. Zwłaszcza gdy warunki atmosferyczne do tego nie zachęcają, a większą część dnia jest ciemno. Jednym ze sposobów, by aktywnie spędzić zimę, są biegi narciarskie, za co podziękuje Ci Twój organizm i ciało.

today