• -20%

TECNICA MACH1 110 MV TD GW, RACE GRAY, 23/24

Tecnica
1 930,00 zł
1 544,00 zł
Brutto
Zniżka 20%

Linia butów Tecnica Mach1 to buty narciarskie dla wymagających narciarzy chcących poprawić swoje osiągi, którzy docenią połączenie bezpośredniego transferu siły, precyzyjnego trzymania i komfortu. Mach1 MV to wersja o średniej objętości i szerokość buta 100mm, idealna dla osób o średniej stopie. Botek i skorupa zapewniają bardzo dobrą kontrolę i komfort prosto z pudełka oraz wiele opcji personalizacji dla maksymalnie precyzyjnego indywidualnego dopasowania. Buty MV mają aż 7% większą objętość od modelu o szerokości 98mm i oznaczaniu LV.

 

ROZMIAR BUTÓW
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł

Opis

Buty narciarskie Tecnica Mach1 110 MV to sprawdzona konstrukcja butów, która łączy precyzję trzymania stopy z anatomicznym dopasowaniem i komfortem dla zaawansowanych narciarzy. Szerszy but (100 mm), oraz wysoki flex (110) zapewnią reakcję nart nawet przy najmniejszym ruchu, a jazda na nartach będzie jeszcze większą przyjemnością. Wyposażony w technologię T-Drive, która jest rewolucyjnym połączeniem skorupy z mankietem, które pozwala butowi działać w znacznie bardziej efektywny sposób. Skutkuje to gładszym, bardziej spójnym flexem, lepszą wydajnością i mniejszą ilością energii potrzebnej do jazdy na wysokim poziomie.

TECHNOLOGIE:

C.A.S LINER

Anatomicznie ukształtowane wkładki zapewniają precyzyjne trzymanie przy zachowaniu optymalnego komfortu. Wewnętrza część botka dopasowuje się do kształtu stopy.

Sekretem sukcesu idealnego dopasowania butów narciarskich Tecnica jest podwójna gęstość buta wewnętrznego, zastosowany materiał Microcell oraz jego wstępne anatomiczne ukształtowanie do stopy. 

- możliwość idealnego termicznego dopasowania buta do stopy, 

- zapewnienie zwiększonego czucia i przesyłu energii na narty.   

 

CAS_SHELL.png

BUT ZEWNĘTRZNY C.A.S.

Anatomiczny kształt naśladujący kształt stopy, zapewniający dobre dopasowanie i komfort. Zastosowanie zaawansowanych technologii umożliwia indywidualne dopasowanie po jego odpowiednim rozgrzaniu.

Możliwości personalizacji:

- odpowiednie rozgrzanie tworzywa skorupy w celu rozciągnięcia w miejscach nadmiernego ucisku,

- frezowanie skorupy w celu zwiększenia objętości.  

 

dual_quick_instep.jpg

QUICK INSTEP

Wstawki z miękkiego tworzywa w okolicach podbicia, pozwalają na większe i łatwiejsze rozwarcie flap skorupy a dzięki temu znacznie łatwiejsze zakładanie i zdejmowanie butów.

 

LIFT LOCK BUCKLES

Innowacyjny system Lift Lock utrzymuje klamry podniesione i odsunięte, dzięki czemu nie zaczepiają się podczas zakładania i zdejmowania butów.

 

T-DRIVE - DRIVE PRECISION

Technologia T-Drive tworzy mocniejsze i bardziej efektywne połączenie pomiędzy mankietem a skorupą, które wspiera elastyczność buta i zapobiega odkształceniom plastycznym. Oznacza to zmniejszone rozpraszanie energii i bardziej wydajne przenoszenie mocy. Technologia T-Drive zapewnia progresywny flex niezależnie od temperatury, utrzymując niezmieniony kształt i bardziej spójne dopasowanie. Wsparcie T-Drive pozwala również na użycie bardziej miękkich tworzyw sztucznych, bez pogarszania wydajności, ale ułatwiając zakładanie i zdejmowanie butów.

Zalety:

- Szybsze przejścia od krawędzi do krawędzi.

- Zwiększona moc boczna i stabilność.

- Precyzja.

 

GRIP WALK

GripWalk to podeszwa, którego zadaniem jest zapewnienie doskonałej przyczepności podczas chodzenia po oblodzonych lub zaśnieżonych ścieżkach. Wypukły kształt podeszwy GW zapewnia doskonały komfort chodzenia i przyczepność na śliskich nawierzchniach.

Szczegóły produktu

Komentarze (0)