• -20%
BUTY NARCIARSKIE TECNINCA MACH1 130 LV TD GW, ULTRA ORANGE, 23/24
  • BUTY NARCIARSKIE TECNINCA MACH1 130 LV TD GW, ULTRA ORANGE, 23/24
  • BUTY NARCIARSKIE TECNINCA MACH1 130 LV TD GW, ULTRA ORANGE, 23/24
  • BUTY NARCIARSKIE TECNINCA MACH1 130 LV TD GW, ULTRA ORANGE, 23/24
  • BUTY NARCIARSKIE TECNINCA MACH1 130 LV TD GW, ULTRA ORANGE, 23/24

TECNINCA MACH1 130 LV TD GW, ULTRA ORANGE, 23/24

Tecnica
2 579,00 zł
2 063,20 zł
Brutto
Zniżka 20% Wysyłka w ciągu 24h

BUTY NARCIARSKIE TECNICA MACH1 130 LV TD GW

 

Buty z linii Mach1 to produkt dla wymagających narciarzy ceniących perfekcyjne trzymanie stopy połączone z komfortem od pierwszej chwili. Wkładka C.A.S. to specjalna technologia konstrukcji buta, wykorzystująca dwie warstwy materiałów podwójnej gęstości - sztywna powłoka zewnętrzna i miękka warstwa w środku opasają stopę, co gwarantuje idealne dopasowanie i właściwy poziom kompresji. Wkładka może być termoformowana, a jej powierzchnia dopasowania do wymagań przez technologia C.A.S. gwarantuje najwyższy poziom dostosowania butów.

ROZMIAR BUTÓW
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł

Opis

Grupa butów Mach1 dostępna w trzech szerokościach. Oznaczenie LV dotyczy butów węższych 98mm. Oznaczenie MV dotyczy butów szerszych 100mm. Natomiast HV najszersze aż 103 mm. 

 

Buty narciarskie Tecnica Mach1 130 LV to sprawdzona konstrukcja butów, która łączy precyzję trzymania stopy z anatomicznym dopasowaniem i komfortem. Węższy but (98 mm), oraz wysoki flex (130) zapewnią komfort oraz reakcję nart nawet przy najmniejszym ruchu, a jazda na nartach będzie jeszcze większą przyjemnością. Wyposażony w technologię T-Drive, która jest rewolucyjnym połączeniem skorupy z mankietem z włókna węglowego, które pozwala butowi działać w znacznie bardziej efektywny sposób, co zapewnia gładszy, bardziej spójny flex, lepsze osiągi i mniej energii potrzebnej do jazdy na wysokim poziomie.

 

PARAMETRY:

 

Twardość: 130 

Szerokość wkładki: 98 mm, LV

Klamry: 4 aluminiowe z mikroregulacją 

Pasek: 45 mm 

Podeszwa: ISO 23223 GripWalk

But wewnętrzny: High Performance - Full C.A.S. - Celliant

Waga: 2040 g (26,5)

 

TECHNOLOGIE:

 

C.A.S. LINER

ANATOMICZNY KSZTAŁT | PRECYZYJNE DOPASOWANIE | KOMFORT | WYDAJNOŚĆ | WIĘKSZA TRWAŁOŚĆ

C.A.S LINER - Microcell 

Sekretem sukcesu idealnego dopasowania butów narciarskich Tecnica jest podwójna gęstość buta wewnętrznego, zastosowany materiał Microcell oraz jego wstępne anatomiczne ukształtowanie do stopy. 

- możliwość idealnego termicznego dopasowania buta do stopy, 

- zapewnienie zwiększonego czucia i przesyłu energii na narty. 

 C.A.S. SHELL 

WIĘKSZA KONTROLA | ŁATWE DOPASOWANIE | TRWALSZY PLASTIK 

Shell jest anatomicznie ukształtowany i ma duże możliwości personalizacji. Dopasowanie buta wewnętrznego i skorupy pozwoli stworzyć niepowtarzalne komfortowe warunki, dopasowanie i rewelacyjne czucie nart. 

 

POWER LOCK STRAP - Pasek Power Lock zapewnia doskonałą kontrolę i bardziej precyzyjne przenoszenie mocy. Haczyk eliminuje potrzebę całkowitego otwierania paska, oszczędzając czas.

 

dual_quick_instep.jpg

QUICK INSTEP

Wstawki z miękkiego tworzywa w okolicach podbicia, pozwalają na większe i łatwiejsze rozwarcie flap skorupy a dzięki temu znacznie łatwiejsze zakładanie i zdejmowanie butów.

 

CELLIANT®

Wyściółka Celliant zawiera 13 termoreaktywnych minerałów, które przekształcają ciepło ciała w energię podczerwieni. Podczerwień wnika głęboko w tkankę, zwiększając krążenie, dotlenienie i przepływ krwi. Skutkuje to poprawą ciepła, wydajności, regulacją termiczną i szybszą regeneracją. Wełna jagnięca zapewnia dodatkową izolację.

 

T-DRIVE - DRIVE PRECISION

Technologia T-Drive tworzy mocniejsze i bardziej efektywne połączenie pomiędzy mankietem a skorupą, które wspiera elastyczność buta i zapobiega odkształceniom plastycznym. Oznacza to zmniejszone rozpraszanie energii i bardziej wydajne przenoszenie mocy. Technologia T-Drive zapewnia progresywny flex niezależnie od temperatury, utrzymując niezmieniony kształt i bardziej spójne dopasowanie. Wsparcie T-Drive pozwala również na użycie bardziej miękkich tworzyw sztucznych, bez pogarszania wydajności, ale ułatwiając zakładanie i zdejmowanie butów.

Zalety:

- Szybsze przejścia od krawędzi do krawędzi.

- Zwiększona moc boczna i stabilność.

- Precyzja.

 

Szczegóły produktu

Komentarze (0)