Rossignol Delta Course Skating NIS 180cm SKATE Narty biegowe do stylu łyżwowego

Rossignol
799,00 zł
Brutto
Wysyłka w ciągu 24h

Narta używana w bardzo dobrym stanie, przygotowana do jazdy.

W zestawie z wiązaniem Rottefella

Przedział wagowy 55-75kg

"Narty biegowe Rossignol Delta Course Skating NIS to doskonałe narzędzie dla pasjonatów narciarstwa biegowego, którzy dążą do osiągnięcia mistrzostwa na trasach. Dzięki innowacyjnej technologii NIS, te narty zapewniają niezrównaną kontrolę i wydajność, pozwalając dostosować pozycję wiązań do swojego stylu jazdy. Ich lekka konstrukcja i specjalny kształt gwarantują płynność i dynamikę na każdej trasie. Wybierając Rossignol Delta Course Skating NIS, wybierasz markę z długą tradycją w narciarstwie i pasją do sportów zimowych. Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, te narty dostarczą niezapomnianych wrażeń na trasach biegowych.

DŁUGOŚĆ NART
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł

Opis

Narty Biegowe Rossignol Delta Course Skating NIS: Twoje Narzędzie do Perfekcyjnego Biegu Łyżwowego

Przedstawiamy narty biegowe Rossignol Delta Course Skating NIS - wyjątkowy wybór dla narciarzy, którzy dążą do doskonałej wydajności na trasach biegowych. Te narty to połączenie innowacyjnej technologii, precyzji i wygody, które sprawią, że każda jazda stanie się niezapomnianym przeżyciem. Oto, dlaczego Rossignol Delta Course Skating NIS to narzędzie, które pozwoli Ci osiągnąć mistrzostwo w biegu łyżwowym:

1. Technologia NIS (Nordic Integrated System)

Delta Course Skating NIS to narty wyposażone w system montażu wiązań NIS, co zapewnia doskonałą kontrolę, stabilność i efektywność energii podczas jazdy. Dzięki temu systemowi, możesz dostosować pozycję wiązań, aby idealnie dopasować narty do swojego stylu jazdy.

2. Wyjątkowa Wydajność na Śniegu

Te narty zostały stworzone z myślą o osiąganiu maksymalnej prędkości na trasach. Dzięki lekkiej konstrukcji i specjalnemu kształtowi nart, zapewniają płynność i dynamikę w każdym ruchu, co jest kluczowe zarówno na płaskim terenie, jak i podczas podjazdów.

3. Precyzyjne Wiązania i Buty

Delta Course Skating NIS to nie tylko narty, to także doskonale dopasowane wiązania i buty biegowe, które gwarantują stabilność i komfort podczas każdej jazdy. Twoje stopy pozostaną wygodne, a jednocześnie pewne.

4. Marka Rossignol - Tradycja i Pasja

Rossignol to marka z długą tradycją w świecie narciarstwa, znana ze swojej pasji do sportów zimowych i niezawodności produktów. Wybierając Delta Course Skating NIS, wybierasz markę cenioną zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów.

Rozpocznij swoją biegową przygodę na najwyższym poziomie z nartami Rossignol Delta Course Skating NIS. Niezależnie od poziomu zaawansowania, od początkujących do zaawansowanych narciarzy, te narty dostarczą niezapomnianych wrażeń na trasach biegowych. Wybierz doskonałość, wybierz Rossignol Delta Course Skating NIS!

Wiążemy także z innymi produktami i akcesoriami biegowymi, które pomogą Ci osiągnąć sukces w biegach narciarskich. Odkryj pełną ofertę w naszym sklepie internetowym.


Ten opis produktu podkreśla główne zalety nart biegowych Rossignol Delta Course Skating NIS, takie jak technologia NIS, wydajność, precyzja i renoma marki Rossignol. Słowa kluczowe w tym opisie obejmują "Narty Biegowe", "Rossignol", "Delta Course Skating NIS", "Biegi Narciarskie" i "Sporty Zimowe", co może pomóc w pozycjonowaniu produktu i przyciągnięciu uwagi potencjalnych klientów.

Szczegóły produktu

B-04
przedział wagowy
55-75kg
Typ biegówek
Styl Łyżwowy
Typ trasy
przygotowane

Podobne produkty

Komentarze (0)